L200

L200

Надійний та міцний легкий комерційний автомобіль.
L200
Рамна конструкція RISE
ПОСИЛЕНИЙ ЗАХИСТ ВОДІЯ ТА ПАСАЖИРІВ
Рамна конструкція RISE

​​​​​​​Пасивна безпека при можливому зіткненні значно покращилась завдяки використанню технології Mitsubishi Motors RISE (Reinforced Impact Safety Evolution — посилений та еволюційно розвинений захист від ударів) для збільшення міцності конструкції кузова. Корпус ефективно поглинає енергію та забезпечує цілісність кабіни у разі зіткнення.

 

Сталевий корпус
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ
Сталевий корпус

​​​​​​​Корпус автомобіля надзвичайно міцний і легкий завдяки широкому використанню високоміцних і надміцних сортів сталі. Крім того, такі сталеві пластини посилюють загальну структуру кузова та сприяють високому рівню безпеки при зіткненні.

 

Сім подушок безпеки
ВСЕБІЧНИЙ ЗАХИСТ
Сім подушок безпеки

​​​​​​​У випадку зіткнення сім подушок безпеки допоможуть захистити вас і ваших пасажирів, поглинаючи силу удару. Система складається з фронтальних подушок безпеки, бічних подушок безпеки, бічних шторок безпеки та подушки безпеки для колін водія. 

 

Система HSA: допомога при старті вгору
ВПЕВНЕНИЙ ПІДЙОМ
Система HSA: допомога при старті вгору

​​​​​​​Коли ви починаєте рух вгору на крутому схилі, система HSA (HILL START ASSIST) допомагає автомобілю не відкочуватися назад, зберігаючи гальмівне зусилля протягом двох секунд після того, як водій прибрав ногу з педалі гальм. Цього часу достатньо, щоб перенести ногу, натиснути педаль акселератора та зрештою рушити вперед.

 

Системи ABS та EBD
КОРИСНІ ФУНКЦІЇ
Системи ABS та EBD

​​​​​​​Система ABS дозволяє безпечно маневрувати та об’їхати перешкоду навіть під час екстреного гальмування. Система EBD (Electronic Brake-Force Distribution, Електронна система розподілу гальмівного зусилля) допомагає в процесі гальмування, оцінюючи завантаженість автомобіля та відповідним чином розподіляючи гальмівне зусилля між колесами — врешті-решт, це дозволяє швидше зупинятися навіть при перевезенні пасажирів і вантажів.

 

Передні вентильовані дискові гальма
ДОДАТКОВИЙ КОНТРОЛЬ
Передні вентильовані дискові гальма

 

Версії з 18-дюймовими колісними дисками оснащені збільшеними передніми дисковими гальмами. У поєднанні з посиленими двопоршневими супортами, вони забезпечують підвищення ефективності гальмування. Подорожуйте впевнено, адже ви зберігаєте повний контроль над автомобілем.

​​​​​​​

Переднатягувачі пасків безпеки
У ДОПОВНЕННЯ ДО ПОДУШОК БЕЗПЕКИ
Переднатягувачі пасків безпеки

Особливі натяжні пристрої для пасків безпеки передніх сидінь автоматично затягують ремені при лобовому зіткненні — це допомагає утримати водія та переднього пасажира, завдяки чому зменшується сила удару та контакту з розгорнутими подушками безпеки.​​​​​​​

 

Дізнатися більше про L200* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital