Про компанію

lorejd,dddkdldldlldld

Виробник автомобілів Mitsubishi
Виробник автомобілів Mitsubishi

«МІТСУБІШІ МОТОРС КОРПОРЕЙШН» [MITSUBISHI MOTORS CORPORATION] або «ММС» заснована та діє відповідно до законодавства Японії, зареєстрована за адресою: 33-8, Шіба 5-чьоме, Мінато-ку, Токіо, 108-8410, Японія (33-8, Shiba 5-chome, Minato-ku, Tokyo, 108-8410, Японія)

До вказаної дати функції офіційного Дистриб’ютора здійснювало Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ - НІКО», досвід якого у вказаному статусі нараховує більше десяти років. Відповідна зміна Дистриб’ютора була зумовлена оптимізацією бізнес-процесів виробника та орієнтуванням на Український ринок, що в свою чергу зумовило входження на ринок України компанії, яка на 60 % належить головній компанії корпорації Mitsubishi – компанії Mitsubishi Corporation. 

 

Mitsubishi Corporation
Mitsubishi Corporation

Mitsubishi Motors Corporation (ММС) — транснаціональна автомобілебудівна компанія, що входить в групу ТМ «Mitsubishi».  Головними напрямами діяльності ММС є:

- розробка, проектування, виробництво, монтаж, продаж та покупка, імпорт та інші операції, що пов'язані з автомобілями та їх складовими частинами;

- продаж вимірювального обладнання;

- робота в якості страхових агентів відповідно до законодавства, що стосуються страхування майна від збитку та відшкодування самих збитків;

- фінансування бізнесу.

 

Основні завдання МС
Основні завдання МС

Основними акціонерами ММС є компанії Mitsubishi Heavy Industries, Ltd., Mitsubishi Corporation, MHI Automotive Capital LLC 1, The Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ, Ltd. та інші. З жовтня 2016 року компанія стала членом альянсу Renault-Nissan. Продукти ММС продаються більш ніж в 160 країнах світу. 

Один із основних акціонерів ММС – Mitsubishi Corporation (MC) – це глобальна бізнес-структура, що розвиває різні вектори роботи та працює на перетині індустрій, що включають в себе фінанси, енергетику, машинобудування, хімічну промисловість, харчову індустрію та захист навколишнього середовища. Основні завдання МС на даний час виходять далеко за межі традиційних торгових операцій, оскільки компанія диверсифікує роботу, починаючи від збагачення корисних копалин до інвестування у будівництво, розвиток інфраструктури, фінансові продукти та виробництво товарів. 

Mitsubishi Corporation має більше 200 представництв у 90 країнах світу і мережу з більше ніж 600 компаніями, що надають роботу близько 65 000 людям по всьому світу. 

 

Основні види діяльності Дистриб’ютора

 

Основними видами діяльності ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» є торгівля автомобілями торговельної марки «Mitsubishi», запасними частинами та аксесуарами до них, технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів, здійснення гарантійного та післяпродажного обслуговування через офіційну дилерську мережу Mitsubishi Motors.

 

 

Основні види діяльності Дистриб’ютора
Мета та принципи діяльності Дистриб’ютора
Мета та принципи діяльності Дистриб’ютора

Мета компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» — забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, ТМ «Mitsubishi», надавати якісне гарантійне та постгарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення поставок та наявності складу оригінальних запчастин та аксесуарів. 

 

 

Дилерська мережа Mitsubishi Motors
Дилерська мережа Mitsubishi Motors

Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, які на даний момент налічують 27 автосалонів у всіх регіонах України, а також авторизований дилерський центр на території  республіки Молдова. 

Генеральний директор Нішіно Кейсуке

Контакти

ТОВ "Ем Ем Сі Україна"
офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi в Україні та Республіці Молдова

040070, вул. Спаська, 30 A,
м. Київ, Україна, Бізнес-центр "Поділ-Плаза"

 

Інформаційна лінія тел: 0 800 500 350

 

 

Тел: +38 (044) 205-33-55

 


E-mail: info@mmcu.com.ua

 

​​​​​​​​​​​​​​

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital